Przejdź do stopki
Jerzy Werra

Dyrektor szkoły, nauczyciel edukacji szachowej, konsultacje: czwartek 10.30-11.20
Katarzyna Neuműller

Wicedyrektor, nauczyciel języka kaszubskiego, konsultacje:  wtorek    13.30-14.30 
Krzysztof Lang

Pedagog, doradca zawodowy, konsultacje: środa godz.14.25 - 15.10
Agnieszka Kakowska

Logopeda, poniedziałek w godz.11.20- 11.50 wtorek w godz. 11.00-11.30.
Dorota Adamska

Nauczyciel języka polskiego, historii, wspomagający konsultacje:  poniedziałek 10.35 - 11.20
Dariusz Błaszkowski

Nauczyciel geografii, biologii, przyrody, konsultacje:  środa 11.35-12.20
Justyna Cyrson

Nauczyciel informatyki, zajęć technicznych, zajęć świetlicowych, konsultacje:  poniedziałek 11:35-12:20
Teresa Bukowska

Nauczyciel języka angielskiego, zajęcia świetlicowe, konsultacje: wtorek 10.35-11.20
Iwona Kolańska

Nauczyciel historii, WOS, konsultacje: piątek 9.35-10-20
Halina Kotłowska

Nauczyciel religii, konsultacje: czwartek w godz.9.35-10.20
Marzanna Labuda

Nauczyciel wychowania fizycznego, konsultacje: wtorek 10.35 - 11.20
Łukasz Mudyn

Nauczyciel wychowania fizycznego, konsultacje: piątek: 10.35- 11.20
Mariola Mudyn

Nauczyciel wspomagający, konsultacje: środa: 10:20-11:20
Mariola Myszkowska

Nauczyciel języka polskiego, konsultacje: środa, od 13.30 do 14.15
Izabela Reglińska

Nauczyciel fizyki, chemii, konsultacje:  piątek od 8:40 do 9:35
Marzena Reglińska

Nauczyciel religii, bibliotekarz, konsultacje:  piątek 10.35-11.20
Magdalena Rekowska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, edukacja szachowa, socjoterapia, konsultacje:  poniedziałek 11.35 - 12.20
Anna Mielewczyk

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, konsultacje:   poniedziałek   8:40- 9:25 
Kamilia Rompa

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, socjoterapii, konsultacje:  poniedziałek - 10:35-11:20
Agnieszka Samson-Marcholewska

Nauczyciel matematyki, informatyki, konsultacje piątek 9.35 - 10.20
Agnieszka Stachlewicz

Nauczyciel nauczania przedszkolnego, konsultacje:   poniedziałek i wtorek od 14:30 do 15:00
Joanna Szroeder

Nauczyciel języka kaszubskiego, muzyki, konsultacje: poniedziałek, 10.35-11.20
Izabela Szwindowska

Nauczyciel języka angielskiego, języka niemieckiego, konsultacje:  piątek  13.30 - 14.15
Lucyna Szyca

Nauczyciel matematyki, konsultacje:  piątki na 5 godz. lekcyjnej - 11.35-12.20
Zofia Warężak

Nauczyciel języka polskiego, plastyki, konsultacje: środa 7.45-8.30
Renata Zander

Nauczyciel nauczania przedszkolnego, konsultacje:  środa -  8.00-9.00
Anna Tota

Edukacja dla bezpieczeństwa, konsultacja: poniedziałek: 15.00-16.00
Paula Tusk

 Nauczyciel wychowania przedszkolnego, konsultacje: poniedziałek 13:30-14:00 czwartek 12:30-13:00
Aldona Baske

Nauczyciel języka angielskiego, konsultacje: środa 9:30-10:20
Anna Kowalska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, j. polskiego, konsultacje: wtorki godz. 11:35-12:20 i środy godz. 9:35-10:20
Barbara Węsierska

Nauczyciel nauczania przedszkolnego, konsultacje czwartek 13.15- 14.15
Patrycja Tusk

Nauczyciel nauczania przedszkolnego ,konsultacje: poniedziałek 13:00-13:30 wtorek 13:00-13:30
Emilia Czerlik

Nauczyciel nauczania przedszkolnego, konsultacje: poniedziałek od 13:00-14:00
Natalia Bobik

Nauczyciel wspomagający, konsultacje: Środa 7:45-8:30
Jolanta Lubocka

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, konsultacje: wtorek godz. 9.35 -10.20
Daria Treder

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda konsultacje: poniedziałek 12:30- 13:30
Józefa Lewińska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, konsultacje piątek 10.35-11.15
Agnieszka Łącka

Nauczyciel języka angielskiego, konsultacje: poniedziałek 11.00-11.35

3028